Kardinál pomohl Berounu k medvědímu rekordu

Letošní třetí červnová sobota se do historie Berouna zapíše jako den, ve kterém na jeho území padl osm let starý český rekord v počtu plyšových medvědů shromážděných na jednom místě. Farní charita Beroun uspořádala na podporu Domova sv. Anežky České pro osoby s Alzheimerovou chorobou sbírku plyšáků, jejíž první část vyvrcholila 20. června na berounském Seidlově náměstí ustavením nové hodnoty rekordu.

Za aktivní účasti kardinála Dominika Duky se „sešlo“ celkem 1 518 plyšových medvědů všech barev a velikostí. Akce Méďa pro charitu tím ale nekončí! Pokračovat bude v sobotu 12. září, kdy na stejném místě proběhne dražba shromážděné medvědí plyšové armády. Vzhledem k tomu, že nového majitele v ní bude hledat i plyšák, kterého přivez samotný kardinál (a podle našich informací to nebude zdaleka jediný VIP medvěd), dá se očekávat napínavá charitativní bitva se solidním finančním výnosem na dobrou věc.

hlasovalo celkem: 991

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

(20. listopad 2016) V centru Berouna v Havlíčkově ulici najdete už dva roky pobočku Partners market. Místní si sem zvykli…

Reklama
yoga