Proč je a není lávka v Kozle?

V tištěném Kurýru číslo 17/2015 jsme pod titulkem „Nechodit nebo brodit“ přinesli krátkou zprávičku o probíhající rekonstrukci lávky přes potok Kačák na frekventované výletní trase z Berouna do Srbska. Informovali jsme v ní o tom, že až do 15. prosince bude možné překonat nevelký vodní tok pouze broděním, neboť stará lávka UŽ není a nová JEŠTĚ není.

Pozorní čtenáři nás upozornili, že město Beroun sice v říjnu pečlivě instalovalo značky a vyvěsilo plakáty upozorňující na skutečnost, že po dobu rekonstrukce lávka nebude, ale již 14. záři vydal jeho Odbor dopravy a správních agend stavební povolení, kde je jasně konstatováno, že „před vlastní demolicí staré lávky bude osazena provizorní lávka“. V sobotu 31. října jsme se na místě přesvědčili, že kromě informací o tom, že lávka není, jsou překvapivě k dispozici provizorní lávky hned dvě. Minimálně jedna z nich pak rozhodně nebyla instalována z iniciativy rekonstruujícího stavebníka. Investigativní tým našeho magazínu zdokumentoval situaci a bude se snažit vypátrat více informací.

hlasovalo celkem: 1332

Diskuse ke článku (1)

  1. Franta:
    lis 13, 2015 at 10:20

    Nevím, koho jste měli na zeměpis, ale potok se oficielně vůbec nejmenuje Kačák.


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga