David Prošek: Kurýr konečně i pro mou generaci!

Není tomu tak dávno, co se magazín Kurýr snažil být IN a zkusil prorazit i trochu jinak, než dvakrát za měsíc na papíře. Začátek ve facebookovém prostoru byl sice slušný, nicméně pro internetový svět platí o dost jiná pravidla než pro tištěné periodikum. A ihned se pozná, kdo se v tomto prostředí naprosto neorientuje. Kurýr byl bohužel právě tento případ. Sice na Facebooku stále existuje, nicméně jeho aktivita a popularita v podobě vytoužených „liků“ je po rychlé počáteční vlně mírně řečeno nevalná. Co se týká webových stránek, tak pokud vím, jejich tvorba v minulosti vždy skončila dříve, než doopravdy začala. Na druhou stranu je dobře, že si vydavatel svou  svízelnou situaci uvědomuje. Proto se obrátil na jediného člověka, kterému plně důvěřuje a o kterém ví, že je ve světě jedniček a nul jako doma. Tím člověkem jsem já.

Příbuzenský vztah by se mezi mnou a vydavatelem asi těžko ututlával. Rodinné propojení ale není vůbec na škodu. O vydavateli se říká, že bere jen svůj názor, ale já vím, jak na něj. Dokáži tak prosadit věci, které by si někdo jiný nedovolil ani navrhnout. Z Kurýru se od tohoto momentu definitivně stává rodinné periodikum a můj úkol je jasný. Otevřít mu nové možnosti v internetovém světě, vymýšlet nové projekty a dát celé myšlence berounského periodika s nÁzorem nový mladistvý impuls.

Díky elektronizaci získáme nebývalé možnosti. Většinu prostoru v papírové podobě pokrývá inzerce a pro publicistiku moc místa nezbývá. To se s příchodem do on-line propojeného světa změní. Tady je prostoru neomezeně. Konečně se budeme moci podrobněji zabývat zajímavými tématy a nebudeme jen okrajově „nakousávat“. Zkusíme rozjet nové projekty, otevřít nové rubriky. Zkrátka zkusíme být interaktivní. Pokud jste jen trochu zvědaví, nažhavte své počítače a dne 11. 11. v 11:11 hodin nás navštivte na adrese www.berousky-kuryr.cz.

David Prošek

hlasovalo celkem: 1017

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga