Dominátor na berounském ledě? Ano, je to tak!

Velký sportovní zážitek čeká v pátek 4. prosince všechny, kdo dorazí na večerní hokejové utkání legend. Odehraje se na berounském zimním stadionu a v akci uvidíte jednu z největších osobností českého hokeje - legendu olympiády v Naganu Dominika Haška.

Po neslavném ligovém konci Berounských medvědů je pro všechny místní příznivce ledu, hokejek a puku jistě dobrá zpráva, že alespoň v sousedním Králově Dvoře není hokej v klinické smrti. Ba dokonce je v takové kondici, že si klub HK Králův Dvůr Legendy troufnul vyzvat na souboj tým Šaffer Private Hockey Club. Že vám jeho jméno nic neříká? Dominika DOMINÁTORA Haška, který v jeho dresu nastoupí, ale určitě znáte. A nebude na ledě jedinou hvězdou. Nápad na charitativní hokejový zápas se zrodil v hlavě Marka Potěšila a dá se říct, že jde o volné pokračováním jiné exhibice. Při té se borci z Králova Dvora před dvěma lety vítězně utkali s reprezentací Nového Zélandu.

Základní lístek je za 80 korun, ale vzhledem k charitativnímu zaměření jsou v prodeji i vstupenky za 250 a 500 korun. Výtěžek akce bude věnován obecně prospěšné společnosti Dobromysl, která pečuje o děti, mladistvé i dospělé klienty s různým postižením. Mimo základní péči nabízí také řadu aktivit, které lidem s handicapem pomáhají po fyzické i psychické stránce a zpestřují jim život. Tak neváhejte a přijďte fandit kvalitnímu hokeji. Stanete se tak současně i fanoušky dobrého sociálního projektu. Ne virtuálními na facebooku, ale skutečnými. Takovými, kteří pomáhají pomáhat.

hlasovalo celkem: 1007

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga