R.A.K. - čtvrt století na parketu

Pohádková Káča utancovala čerta za jednu noc. Zakladatel tanečního centra R.A.K. Honza Liška má daleko větší výdrž. Se svými svěřenci aktuálně vstupuje již do pětadvacáté sezóny. A můžete si být jisti, že to i tentokrát bude „pěkný tanec“.

Spočítat všechny, kdo si za ty roky v R.A.K. zatancovali, by rozhodně nebyl jednoduchý úkol. Snadné by nebylo ani sepsání všech úspěchů, kterých tanečnice a tanečníci dosáhli. Od roku 2000 nepřetržitě reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích, nejrůznější diplomy se již nevejdou na zeď a poháry do poliček. Na jednom parketu či pódiu se objevili holky a kluci z R.A.K. společně s Petrem Kotvaldem, Pavlem Vítkem, ale také třeba s Karlem Černochem nebo Naďou Urbánkovou. A takové hvězdy jako Karolína Gudasová nebo Leoš Mareš byly po nějakou dobu dokonce součástí taneční party. Je toho za ty roky zkrátka hodně, na co je možné vzpomínat, a čím se jde právem chlubit.

„Dosažené úspěchy samozřejmě potěší, ale budoucnost na nich stavět nejde. Proto začíná i jubilejní sezóna zápisem. Přijít k němu může každý, kdo rád tancuje“, zve Honza Liška všechny případné zájemce. A vybírat je opravdu z čeho. Pětadvacet lektorů je připraveno udělat možná právě z vás novou hvězdu show dance, street dance, break dance, disko dance, modern dance, jazz dance, nebo třeba hip hopu či baletu. Na své si i letos samozřejmě přijdou také ti, kdo se na dobrý tanec raději jen dívají. Příležitost budou mít třeba při dalším ročníku soutěžní přehlídky Beroun Cup nebo v červnu příštího roku při celovečerní taneční gala show na berounském zimním stadionu.

hlasovalo celkem: 529

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga