R.A.K. - čtvrt století na parketu

Pohádková Káča utancovala čerta za jednu noc. Zakladatel tanečního centra R.A.K. Honza Liška má daleko větší výdrž. Se svými svěřenci aktuálně vstupuje již do pětadvacáté sezóny. A můžete si být jisti, že to i tentokrát bude „pěkný tanec“.

Spočítat všechny, kdo si za ty roky v R.A.K. zatancovali, by rozhodně nebyl jednoduchý úkol. Snadné by nebylo ani sepsání všech úspěchů, kterých tanečnice a tanečníci dosáhli. Od roku 2000 nepřetržitě reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích, nejrůznější diplomy se již nevejdou na zeď a poháry do poliček. Na jednom parketu či pódiu se objevili holky a kluci z R.A.K. společně s Petrem Kotvaldem, Pavlem Vítkem, ale také třeba s Karlem Černochem nebo Naďou Urbánkovou. A takové hvězdy jako Karolína Gudasová nebo Leoš Mareš byly po nějakou dobu dokonce součástí taneční party. Je toho za ty roky zkrátka hodně, na co je možné vzpomínat, a čím se jde právem chlubit.

„Dosažené úspěchy samozřejmě potěší, ale budoucnost na nich stavět nejde. Proto začíná i jubilejní sezóna zápisem. Přijít k němu může každý, kdo rád tancuje“, zve Honza Liška všechny případné zájemce. A vybírat je opravdu z čeho. Pětadvacet lektorů je připraveno udělat možná právě z vás novou hvězdu show dance, street dance, break dance, disko dance, modern dance, jazz dance, nebo třeba hip hopu či baletu. Na své si i letos samozřejmě přijdou také ti, kdo se na dobrý tanec raději jen dívají. Příležitost budou mít třeba při dalším ročníku soutěžní přehlídky Beroun Cup nebo v červnu příštího roku při celovečerní taneční gala show na berounském zimním stadionu.

hlasovalo celkem: 497

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

(20. listopad 2016) V centru Berouna v Havlíčkově ulici najdete už dva roky pobočku Partners market. Místní si sem zvykli…

Reklama
yoga