Kolik radních opravdu podepsalo?

V únoru letošního roku prošlo vedení Berouna zásadní politickou i personální perestrojkou. Po půl roce vyjednávání se na svém zasedání 10. srpna rada města konečně domluvila na aktualizaci programového prohlášení. Jeho text ale radnice před veřejností z těžko pochopitelných důvodů ještě několik týdnů tajila.

Redakce Kurýru byla jednou z prvních, která dostala ve čtvrtek 1. září odpoledne v elektronické podobě aktualizované programové prohlášení městské rady v Berouně. Tento zásadní dokument nebyl veřejně prezentován bezprostředně po schválení údajně proto, že chyběly podpisy radních na vytištěném originálu. Poslední srpnový den konečně došlo na autogramiádu. Její výsledek je ale přinejmenším s otazníkem. Nebo vy snad máte jasno, kolik je pod dokumentem opravdových podpisů?

Programové prohlášení rady_9-2016.pdf

hlasovalo celkem: 624

Diskuse ke článku (4)

 1. Miloslav Duchoň:
  zář 05, 2016 at 05:08

  Hezké, poutavé... Ale kde to máme my ..... Redakce Kurýru byla jednou z prvních, která dostala ve čtvrtek 1. září odpoledne v elektronické podobě aktualizované programové prohlášení městské rady v Berouně.
  Nebo také nesmíte zveřejňovat????

 2. Jiří Prošek:
  zář 05, 2016 at 08:30

  Máte samozřejmě pravdu. Přílohou článku by mělo být ono prohlášení. Bohužel se nám nějak zadrhlo připojování pdf souborů a kurýrový IT specialista momentálně není dosažitelný. Pracujeme na tom. Zveřejňování máme zatím povolené bez omezení.

 3. Lenka Křivánková:
  zář 13, 2016 at 09:59

  Dobrý den, IT specialista je stále nedosažitelný? Redaktoři neumí dokument uložit někam na web nebo cloud a umístit do článku odkaz?

 4. Jiří Prošek:
  zář 13, 2016 at 03:41

  Díky za připomenutí. Nějak jsme na to v tom blázinci kolem dopravních kolapsů a jiných místních aktualit zapomněli. Programové prohlášení najdete na našem webu v záložce "Témata"


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Reklama
yoga