Kolik radních opravdu podepsalo?

V únoru letošního roku prošlo vedení Berouna zásadní politickou i personální perestrojkou. Po půl roce vyjednávání se na svém zasedání 10. srpna rada města konečně domluvila na aktualizaci programového prohlášení. Jeho text ale radnice před veřejností z těžko pochopitelných důvodů ještě několik týdnů tajila.

Redakce Kurýru byla jednou z prvních, která dostala ve čtvrtek 1. září odpoledne v elektronické podobě aktualizované programové prohlášení městské rady v Berouně. Tento zásadní dokument nebyl veřejně prezentován bezprostředně po schválení údajně proto, že chyběly podpisy radních na vytištěném originálu. Poslední srpnový den konečně došlo na autogramiádu. Její výsledek je ale přinejmenším s otazníkem. Nebo vy snad máte jasno, kolik je pod dokumentem opravdových podpisů?

Programové prohlášení rady_9-2016.pdf

hlasovalo celkem: 534

Diskuse ke článku (4)

 1. Miloslav Duchoň:
  zář 05, 2016 at 05:08

  Hezké, poutavé... Ale kde to máme my ..... Redakce Kurýru byla jednou z prvních, která dostala ve čtvrtek 1. září odpoledne v elektronické podobě aktualizované programové prohlášení městské rady v Berouně.
  Nebo také nesmíte zveřejňovat????

 2. Jiří Prošek:
  zář 05, 2016 at 08:30

  Máte samozřejmě pravdu. Přílohou článku by mělo být ono prohlášení. Bohužel se nám nějak zadrhlo připojování pdf souborů a kurýrový IT specialista momentálně není dosažitelný. Pracujeme na tom. Zveřejňování máme zatím povolené bez omezení.

 3. Lenka Křivánková:
  zář 13, 2016 at 09:59

  Dobrý den, IT specialista je stále nedosažitelný? Redaktoři neumí dokument uložit někam na web nebo cloud a umístit do článku odkaz?

 4. Jiří Prošek:
  zář 13, 2016 at 03:41

  Díky za připomenutí. Nějak jsme na to v tom blázinci kolem dopravních kolapsů a jiných místních aktualit zapomněli. Programové prohlášení najdete na našem webu v záložce "Témata"


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga