Dopravní omezení potrvají až do listopadu

Příčinou pondělního dopravního kolapsu na komunikacích ústících do kruhového objezdu u berounského nádraží byl špatný odhad projektanta. V souvislosti s probíhající rekonstrukcí povrchu vozovky bylo navrženo kyvadlové omezení dopravy, které se okamžitě po spuštění ukázalo jako zcela nefunkční.

Dobrou zprávou je, že vedoucí berounského odboru dopravy Miroslav Jerling ve spolupráci s Policií ČR jednal okamžitě a v danou chvíli poměrně účinně. Nechal semafory vypnout. Neregulovaná doprava naštěstí začala poměrně rychle fungovat. Méně radostné je, že rekonstrukce se bude týkat úseku od křižovatky ulic Plzeňské a Koněpruské až ke křižovatce v městské části Jarov. V některých úsecích se práce bez dopravních omezení neobejdou a plánovaný termín dokončení je 20. listopadu. „S dodavatelskou firmou jsme domluvili, že zásadnější omezení provozu budou prováděna v méně frekventovaných časech a opravdu jen na nezbytně nutnou dobu“, uvedl pro Kurýr Miroslav Jerling.

hlasovalo celkem: 374

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

(20. listopad 2016) V centru Berouna v Havlíčkově ulici najdete už dva roky pobočku Partners market. Místní si sem zvykli…

Reklama
yoga