Dopravní omezení potrvají až do listopadu

Příčinou pondělního dopravního kolapsu na komunikacích ústících do kruhového objezdu u berounského nádraží byl špatný odhad projektanta. V souvislosti s probíhající rekonstrukcí povrchu vozovky bylo navrženo kyvadlové omezení dopravy, které se okamžitě po spuštění ukázalo jako zcela nefunkční.

Dobrou zprávou je, že vedoucí berounského odboru dopravy Miroslav Jerling ve spolupráci s Policií ČR jednal okamžitě a v danou chvíli poměrně účinně. Nechal semafory vypnout. Neregulovaná doprava naštěstí začala poměrně rychle fungovat. Méně radostné je, že rekonstrukce se bude týkat úseku od křižovatky ulic Plzeňské a Koněpruské až ke křižovatce v městské části Jarov. V některých úsecích se práce bez dopravních omezení neobejdou a plánovaný termín dokončení je 20. listopadu. „S dodavatelskou firmou jsme domluvili, že zásadnější omezení provozu budou prováděna v méně frekventovaných časech a opravdu jen na nezbytně nutnou dobu“, uvedl pro Kurýr Miroslav Jerling.

hlasovalo celkem: 392

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga