Ludmily všech zemí, dostavte se na Tetín.

Máte v rodině, mezi příteli či v práci nějakou Ludmilu? Pokud ano, pošlete jí v sobotu na první mezinárodní sraz nositelek tohoto jména. Účastnit se osobně něčeho tak úžasného přeci musí být úžasné.

Malá vesnička Tetín se v sobotu 17. září zapíše do historie. Bude totiž místem konání prvního celosvětového srazu nositelek křestního jména Ludmila. Akce je pořádána v rámci tradičního tetínského posvícení a pouti. Všechny zúčastněné Ludmily budou moci tento den bez vstupného navštívit místní kostely i muzeum a pořadatelé navíc ocení nejstarší, nejmladší a nejvzdálenější Ludmilu a dále pak nejdelší rodinný řetěz Ludmil. Na sraz jsou zvány i zahraniční nositelky příbuzných křestních jmen – Lidmila, Ljudmila či Ludmilla. V České republice je aktuálně přes 74 tisíc žen tohoto jména a tak bude na Tetíně možná pěkná tlačenice. Pro úplnost dodáváme, že začátek setkání Ludmil byl stanoven na pravé poledne a místem registrace účastnic bude tetínská vinotéka pana Hampejze.  

hlasovalo celkem: 635

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga