Pomozme projektu obnovení Genia loci vyhlídky na Zdejcině, zapojme se do hlasování!

Spolek Naše Zdejcina si dal za jeden ze svých cílů obnovit Genia loci poutního místa v této městské části Berouna. Do půlnoci 30. 11. můžete jeho snahu podpořit. Stačí jen pár kliknutí na těch správných webovkách.

Projekt obnovení Genia loci místa s původním jménem Kdýčina, které mělo v minulosti své nenahraditelné kouzlo a tajemství, se uchází o podporu v rámci projektu ČSOB POMÁHÁ REGIONŮM. Jednoduchým kliknutím  sem a následným hlasováním můžete i vy přispět k tomu, aby spolek Naše Zdejcina získal finanční podporu od ČSOB. Vyhlídka v nadmořské výšce 395 metrů nabízí v jakémkoli ročním období romantický výhled do údolí Berounky a její zvelebení je jistě v zájmu všech, kdo rádi chodí na procházky. Tak neváhejte ani chvilku a pusťte se nejen do hlasování, ale i do šíření informací a o této akci. Čas běží a do poslední listopadové půlnoci už ho moc nezbývá.

hlasovalo celkem: 465

Diskuse ke článku (1)

  1. Josef Mottl:
    lis 24, 2016 at 07:49

    Hezký den. Mám drobný dotaz, jak se obnovuje Genius loci?? To je přeci "duch místa" a buď tam je nebo není. Určitě může utrpět a postupně slábnout, ale prostě by mně zajímalo co je v tomto konkrétním případě myšleno obnovou. V hlasování uvadíte že místo díky své poloze si stále zachovává klid a harmonii. To chcete stavět rozhlednu....vyhlídkovou plošinu....odpočívadlo.....hotel??


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Reklama
yoga