Beránek se těší na Vaše děti

V prostorách Domu Charity na berounském Jarově finišují dokončovací práce, montuje se nábytek a své místo si nacházejí nejrůznější hry a hračky. V pondělí 2. ledna 2017 se sem totiž nastěhuje Dětská skupina Beránek, zařízení péče o předškolní děti.

Herničky dětské skupiny jsou umístěny ve 2. patře, ke kterému patří vlastní uzavřená zahrada s pískovištěm, klouzačkou a dalšími herními prvky. K Domu Charity přináleží také výběh pro ovečky a jabloňový sad, přes který je bezpečný přístup do blízkého lesa. Ten bude jistě ideálním cílem poznávacích procházek.

Výhodou dětské skupiny je pobyt v malém kolektivu - nejvýše dvanáct dětí. O malé caparty se budou starat vždy dvě „tety“ s pedagogickým a zdravotnickým vzděláním, jakož i zkušenostmi s péčí o nejmenší. Dětská skupina je určena nejmenším dětem cca od 2 let, počítáme s tím, že děti si zde budou zvykat na pobyt v kolektivu bez maminek, není proto problém i umístění dítěte na kratší dobu během dne. Ideální doba je tři hodiny, zpočátku však je samozřejmě možné přivést syna či dceru na kratší dobu, tzv. „na zvykačku“ a samozřejmě je možné nějakou dobu strávit spolu s děťátkem přímo v herně. Cena hlídání je 30 Kč za hodinu plus stravné, při celoměsíčním hlídání 20% sleva. (PR)

hlasovalo celkem: 288

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

(20. listopad 2016) V centru Berouna v Havlíčkově ulici najdete už dva roky pobočku Partners market. Místní si sem zvykli…

Reklama
yoga