Beránek se těší na Vaše děti

V prostorách Domu Charity na berounském Jarově finišují dokončovací práce, montuje se nábytek a své místo si nacházejí nejrůznější hry a hračky. V pondělí 2. ledna 2017 se sem totiž nastěhuje Dětská skupina Beránek, zařízení péče o předškolní děti.

Herničky dětské skupiny jsou umístěny ve 2. patře, ke kterému patří vlastní uzavřená zahrada s pískovištěm, klouzačkou a dalšími herními prvky. K Domu Charity přináleží také výběh pro ovečky a jabloňový sad, přes který je bezpečný přístup do blízkého lesa. Ten bude jistě ideálním cílem poznávacích procházek.

Výhodou dětské skupiny je pobyt v malém kolektivu - nejvýše dvanáct dětí. O malé caparty se budou starat vždy dvě „tety“ s pedagogickým a zdravotnickým vzděláním, jakož i zkušenostmi s péčí o nejmenší. Dětská skupina je určena nejmenším dětem cca od 2 let, počítáme s tím, že děti si zde budou zvykat na pobyt v kolektivu bez maminek, není proto problém i umístění dítěte na kratší dobu během dne. Ideální doba je tři hodiny, zpočátku však je samozřejmě možné přivést syna či dceru na kratší dobu, tzv. „na zvykačku“ a samozřejmě je možné nějakou dobu strávit spolu s děťátkem přímo v herně. Cena hlídání je 30 Kč za hodinu plus stravné, při celoměsíčním hlídání 20% sleva. (PR)

hlasovalo celkem: 364

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga