Máme dálnici zadarmo nebo ne?

Celostátními i regionálními médii proběhla koncem loňského roku informace o tom, že na několika dálničních úsecích budou osobní automobily zproštěny povinnosti mít na čelním skle vylepenou platnou dálniční známku. Jeden z nic měl spojovat Beroun a Králův Dvůr.

Možnost, využít dálnici D5 jako rychlou, plynulou a bezplatnou variantu průjezdu z jednoho konce Králova Dvora až na opačný konec Berouna, měli mít všichni řidiči osobních automobilů od prvního dne roku 2017. Realita je ale jiná. Alespoň budeme-li vycházet z aktuálního dopravního značení. Jak dokládá naše fotografie pořízená 3. ledna, značka upozorňující na skutečnost, že vjíždíte na dálnici, není opatřena žádnou dodatkovou tabulkou. Bez platného dálničního kuponu je tedy vjezd na vlastní riziko. Těm, kdo do toho přeci jen chtějí jít, doporučujeme dohledat na internetu prohlášení ministra Ťoka a doufat, že se s ním dálniční policejní patrola spokojí.  

hlasovalo celkem: 363

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga