Máme dálnici zadarmo nebo ne?

Celostátními i regionálními médii proběhla koncem loňského roku informace o tom, že na několika dálničních úsecích budou osobní automobily zproštěny povinnosti mít na čelním skle vylepenou platnou dálniční známku. Jeden z nic měl spojovat Beroun a Králův Dvůr.

Možnost, využít dálnici D5 jako rychlou, plynulou a bezplatnou variantu průjezdu z jednoho konce Králova Dvora až na opačný konec Berouna, měli mít všichni řidiči osobních automobilů od prvního dne roku 2017. Realita je ale jiná. Alespoň budeme-li vycházet z aktuálního dopravního značení. Jak dokládá naše fotografie pořízená 3. ledna, značka upozorňující na skutečnost, že vjíždíte na dálnici, není opatřena žádnou dodatkovou tabulkou. Bez platného dálničního kuponu je tedy vjezd na vlastní riziko. Těm, kdo do toho přeci jen chtějí jít, doporučujeme dohledat na internetu prohlášení ministra Ťoka a doufat, že se s ním dálniční policejní patrola spokojí.  

hlasovalo celkem: 342

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

Bankovní a poradenská pobočka v Berouně hledá nového majitele

(20. listopad 2016) V centru Berouna v Havlíčkově ulici najdete už dva roky pobočku Partners market. Místní si sem zvykli…

Reklama
yoga