Děkujeme, že u nás nakupujete. Má to smysl.

Ráda bych touto cestou poděkovala občanům Hořovic a okolí za podporu našemu dobročinnému obchodu Charity shop. Otevřeli jsme ho již v roce 2013 a na své současné adrese (Náměstí Svobody 135) funguje od roku 2014. Jsme šťastni, že si našel své zákazníky, prosperuje a dokonce nás motivoval k otevření obchodů ve Zdicích a Berouně. Děkujeme vám všem, kteří jste přinášeli dary, nakupovali, a spolu s námi tím pomáhali potřebným.

Díky dobročinným obchodům mohla být v loňském roce podpořena Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi a projekt Rodina. Po celý rok 2016 díky obchůdkům fungovala také naše terénní sociální služba pro seniory. Pomohly nám s dofinancováním nájmu a provozu aut, kterými pečovatelky jezdí za klienty. Do situace, kdy potřebujete pomoc s péčí o svého blízkého, sebeobsluhou nebo například jen dovést oběd se může dostat ze dne na den každá rodina. Naše pečovatelky teď jezdí auty, které se neporouchají v půli cesty, jak tomu v minulosti několikrát bylo. Terénní služba si také díky výtěžku obchodu mohla dovolit nákup odlehčeného invalidního vozíku, který významně pomáhá pečovatelkám při převozu klientů. Velmi si vážíme podpory a pomoci zákazníků Charity shopu a doufáme, že mu zachováte přízeň i po celý rok 2017.

za tým Farní charity Beroun Jitka Papežová

hlasovalo celkem: 526

Diskuse ke článku (2)

 1. Jitka Papežová:
  úno 14, 2017 at 09:52

  Dá se říct, že jsme se v Hořovicích naučili jak na to a ověřili, že charitní obchody mohou prosperovat. Hořovičtí si "shopík" oblíbili a podporují nás. Je to krásný pocit. Děkujeme!

 2. Martin Florián, sociální pracovník:
  bře 08, 2017 at 08:30

  Gratuluji Farní charitě Beroun a uživatelům jejich sociálních služeb. Obdobných obchodů je v rámci ČR pomálu, bohužel. Užitek vidím nejenom v získání finančních prostředků pro fungování sociálních služeb, ale i v účasti - "zapojování" místních občanů na zajištění sociálních služeb nákupem zboží v daných obchodech a v neposlední řadě propagaci sociálních služeb, které organizace nabízí.

  Martin Florián, sociální pracovník


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga