Pane starosto, zveřejněte kompletní výsledky ankety!

Ve dvou prázdninových číslech berounského radničního zpravodaje byla loni publikována anketa, jejímž deklarovaným cílem bylo zkvalitnit kulturní nabídku ve městě. Hned dvakrát po sobě jí dostala do poštovní schránky každá domácnost. A jaké přinesla výsledky? To je, zdá se, přísně střežené tajemství.

Přemýšlíte o tom, proč přicházíme s výzvou na zveřejnění výsledků ankety v době, kdy už si na ní nikdo nepamatuje? Důvod je prostý. V aktuálním (březnovém) čísle berounského radničního LISTu vyšel rozhovor s radním a členem kulturní komise Josefem Štěpánkem. A ten obsahoval následující větu. „Přestože v nedávné anketě vyjádřilo spokojenost s kulturní nabídkou v Berouně bezmála devadesát procent dotázaných, stále ale zaznívají i kritické hlasy…“. Je tedy zcela na místě požadovat více informací. V první řadě, zda onou zmíněnou „nedávnou anketou“ je myšlena ta loňská. Pokud ano, znamená to, že byla vyhodnocena. A pokud byla vyhodnocena, kde je možné najít o tom co nejpodrobnější zprávu.

hlasovalo celkem: 423

Diskuse ke článku (0)


Přidat komentář

Povolené HTML značky: <b><i><br>Přidat nový komentář:


Komerční sdělení

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

Máte chuť na něco opravdu dobrého? Zastavte se na Zastávce!

(12. březen 2017) Na trase každého správného výletu má být občerstvení. Hospoda, restaurace, stánek, kiosek… Toto pravidlo…

Reklama
yoga